Блог
Вітаємо Вас на блозі компанії "Ваш юрист Купцова"! Тут ми публікуємо поради та іструкції щодо юридичних процедур, думки юристів, нотаріусів та іншу корисну інформацію.

❌ ЗАБУДОВНИКИ УКРАЇНИ «ВСЬО»!!!

10 жовтня 2022 року набрав чинності Закон України «Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому».

            Відтепер забудовники (замовники будівництва), девелопери, управителі фонду фінансування будівництва зобов’язані розміщувати на своїх веб-сайтах 🌐 інформацію про свій багатоквартирний житловий будинок. В законі це має назву – розкриття інформації про подільний об’єкт незавершеного будівництва.

🏗 Перелік відомостей, які повинні бути зазначені на відповідних веб-сайтах 🌐 буде визначатися Кабінетом Міністрів України в т.ч ідентифікатор об’єкта, основні технічні характеристики, відомості про:

 • замовника будівництва, девелопера будівництва (за наявності), управителя фонду фінансування будівництва (за наявності), підрядника, квартал, рік прийняття в експлуатацію, реєстрацію дозвільної документації в електронній системі, майбутні об’єкти нерухомості, які продано та які продаються, умови придбання, ціна, проект договору, якій пропонується до підписання інвесторам, – оновлюється протягом 10 днів з дня змін;
 • хід будівництва (щомісячні фотографії об’єкта, графік та стан виконання робіт), – щомісяця, не пізніше 15 числа.

За невиконання розміщення вищевказаних відомостей штраф 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (26 000 грн)+припис про усунення порушень протягом 30 днів. За невиконання припису штраф 20 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (52 000 грн).

Замовити консультацію чи юридичну перевірку забудовника (замовника будівництва), девелопера, управителя фонду фінансування будівництва та будівництва багатоквартирного житлового будинку тут

ЗАЛИШТЕ ЗАПИТ

і отримайте професійну консультацію від наших спеціаліств як можна швидше

  Або зателефонуйте нам за номерами:

  zapyt (096) 151-26-49 (099) 210-47-97 (093) 145-31-51
  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!