Послуги

цей перелік послуг завжди може бути доповнений за бажанням клієнта для максимально повного правового забезпечення клієнтської діяльності

Супровід угод з нерухомістю на вторинному ринку

Дізнайтесь більше про ціни та послуги зателефонувавши нам, або ознайомтесь з пакетом послуг з перевірки юридичної чистоти нерухомості на вторинному ринку.
На сьогоднішній день купівля квартири, будинку, земельної ділянки, комерційної нерухомості на вторинному ринку залишається однією з найпопулярніших операцій з нерухомістю. Незважаючи на багаторічний досвід цих операцій, часті зміни в законодавстві України, афери та шахрайство на ринку нерухомості, що почастішали, несуть величезні ризики та негативні наслідки для покупця, якщо перед відповідним вкладенням не перевірити всю інформацію про об'єкт нерухомості та продавця.

ЗАЛИШТЕ ЗАПИТ

і отримайте професійну консультацію від наших спеціаліств як можна швидше

  Або зателефонуйте нам за номерами:

  zapyt (096) 151-26-49 (099) 210-47-97 (093) 145-31-51

  Повний юридичний супровід юристом угод з нерухомістю можна поділити на кілька етапів.

  • 1 етап

  ugod-s-neruhomistu-1

  Аудит документів на нерухомість та аудит продавця:

  • перевірка документів продавця, законного представника продавця (фізичної чи юридичної особи)
  • перевірка документів на нерухомість:
  • Законність придбання майна
  • Законність права власності
  • достатність повноважень та прав на відчуження майна
  • перевірка остаточної реєстрації права власності продавця згідно із законодавством, чинним на момент придбання майна продавцем
  • перевірка супутніх документів на нерухомість
  • перевірка прав третіх осіб на нерухомість, залучення контролюючих органів та інших осіб для отримання відповідних погоджень на відчуження майна (наприклад, згоду чоловіка чи дружини на продаж, співвласників, які мають переважне право купівлі, згоду органу опіки та піклування тощо)
  • перевірка історії розвитку та продажу нерухомості, для усунення факту шахрайства з нерухомістю
  • розірвання укладених договорів оренди (за потреби) щодо цього майна
  • перевірка наявності реєстрації арештів, іпотек, застав, заборон, права власності на нерухомість та на продавця
  • перевірка додаткових документів та інформації, необхідних для максимально повного усунення ризиків та негативних наслідківugod-s-neruhomistu-2
  • 2 етап

  Підписання попереднього договору

  Після того, як нерухомість ретельно перевірена та оглянута продавцем та отримано позитивний висновок юриста з нерухомості (після аудиту продавця та нерухомості), складається попередній договір майна. Іншими словами, цей договір можна позначити як договір про наміри продавцем продати майно, а покупцем, відповідно, придбати це майно. На підтвердження свого бажання та платоспроможності покупець за цим договором передає зобов'язальний платіж («завдаток) продавцю. Попередній договір обов'язково має укладатися у письмовій формі та бути посвідчений нотаріально. У цьому договорі зазначаються основні умови майбутньої угоди.

  Юрист з нерухомості погоджує редакцію тексту основних умов угоди таким чином, щоб убезпечити свого клієнта надалі, незалежно від того, чи відбудеться основний договір купівлі-продажу, міни, інше чи ні. Додатково до цього договору сторонами підписується розроблена юристом розписка про факт передачі грошей, а також вказується мета передачі грошей (наприклад, підтвердження платоспроможності покупця, для усунення самовільних перепланувань продавцем, для збору пакета документів для укладання основного договору, для сплати заборгованості з комунальних платежів, сплати заборгованості за договором іпотеки тощо).

  • 3 етап

  god-s-neruhomistu-3Аудит пакета документів продавця для укладання основного договору, вибір місця укладання основного договору (вибір нотаріуса), узгодження тексту договору юристом.

  На цьому етапі юристом перевіряються повнота зібраного пакета документів продавцем; справжність документів та достовірність інформації, викладеної в даних документах. Перевіряється сплата заборгованостей комунальних та інших платежів за майном, усіх домовленостей щодо усунення самовільних перепланувань та інших ризиків, які можуть залучити до негативних наслідків у майбутньому.

  • 4 етап

  Укладання основного договору (наприклад, купівлі-продажу квартири) та його державна реєстрація в електронному реєстрі - Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно на ім'я покупця.

  Коли всі документи перевірено та погоджено текст основного договору, юрист виїжджає разом із сторонами правочину у призначене місце до нотаріуса для підписання основного договору. З 2013 року державна реєстрація в електронному реєстрі – Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно на ім'я покупця відбувається одночасно із укладанням основного договору. Нотаріус, який укладає договір, одночасно будучи і реєстратором (маючи окремий друк для таких дій!), після підписання договору проводить державну реєстрацію права власності покупця в електронному реєстрі.
  На даному етапі юристом перевіряється текст договору, заяв, електронних заявок, інформаційних довідок та витягів.
  Контролюється правильність розподілу сплати сторонами державного мита, сплати платежів до пенсійного фонду, податків, військових зборів, адміністративних зборів, платежів до Міністерства юстиції України, послуг нотаріуса.

  Контролюється відкриття рахунків у банку для перерахування коштів за безготівковим розрахунком у випадках, обов'язкових для таких сум згідно з чинним законодавством України.

  Контролюється підписання розробленої юристом розписки про отримання коштів покупцем та відсутність претензій майнового та іншого характеру.
  Контролюється отримання всіх оригіналів документів та квитанцій для покупця (копій — для продавця!), необхідних для клієнта надалі, у разі звернення до податкових чи інших служб.

  Після зроблених кроків, зазначених вище, можна сміливо привітати сторони з успішною угодою. Покупця чекають радісний клопіт ремонту житла, створення затишку та звичної атмосфери. Продавця ж чекають на можливі пошуки нового житла, транспортного засобу, бізнесу або виконання інших життєвих цілей.

  После проделанных шагов, указанных выше можно смело поздравить стороны с успешной сделкой. Покупателя ждут радостные хлопоты ремонта жилья, создания уюта и привычной атмосферы. Продавца же ждут возможные поиски нового жилья, транспортного средства, бизнеса или исполнение иных жизненных целей.

  ЗАЛИШТЕ ЗАПИТ

  і отримайте професійну консультацію від наших спеціаліств як можна швидше

   Або зателефонуйте нам за номерами:

   zapyt (096) 151-26-49 (099) 210-47-97 (093) 145-31-51
   ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
   +
   Передзвоніть мені!