Послуги

цей перелік послуг завжди може бути доповнений за бажанням клієнта для максимально повного правового забезпечення клієнтської діяльності

Консультація, супровід переоформлення спадщини

Оформлення спадкової маси – процес переходу як прав і обов'язків (заборгованостей, боргів) від померлого до спадкоємців. Переоформлення спадщини складається з кількох стадій (етапів):

 • Відкриття спадщини. Прийняття або відмова від прийняття спадщини (!!! Обов'язково відбувається до пів року з дня смерті померлого шляхом звернення спадкоємця до приватного чи державного нотаріуса за місцем прописки померлого на день смерті!)
 • Збір пакету документів, необхідного для переоформлення спадщини
 • Безпосередньо оформлення права на спадщину через нотаріальну контору (у разі, якщо є документи на майно на руках у спадкоємців) або через суд (у разі відсутності документів на спадщину у спадкоємців з тих чи інших причин або за наявності спорів серед спадкоємців, з інших причин передбачених) законодавством України)

spadshina-1

 Дані стадії є основними, але з вичерпними. На алгоритм дій із переоформлення спадщини впливають такі фактори як: наявність прописки у померлого на день смерті, наявність однієї прописки у спадкоємців із померлим на день смерті, наявність заповіту, кількість спадкоємців, у т.ч. претендують на обов'язкову частку, інвалідів 1, 2, 3 черги, малолітніх, неповнолітніх спадкоємців, впливає також громадянство померлого та спадкоємців (статус резидент або не резидент), наявності права подання або трансмісії, необхідності та бажання надання спільному власності, що пережило, подружньої , склад спадкового майна (вклад, депозит, заборгованість із заробітної плати або пенсії, ТЗ (автомобіль, причіп, мотоцикл), гараж, паркомісце, кімната (частина), квартира, житловий будинок, домоволодіння, садиба, дачний або садовий будинок, земельна ділянка , право на земельну частину (пай), бізнес, у тому числі частину у статутному капіталі, нежитлове приміщення (у т.ч. офіс, склад тощо), переоформлення недобудованого майна, майно з самобудом, переплануваннями та реконструкціями, інше.

ЗАЛИШТЕ ЗАПИТ

і отримайте професійну консультацію від наших спеціаліств як можна швидше

  Або зателефонуйте нам за номерами:

  zapyt (096) 151-26-49 (099) 210-47-97 (093) 145-31-51

  Не завжди процес переоформлення спадщини легкий та швидкий. Найчастіше при переоформленні спадщини виникає дуже багато проблем із документами (неможливість встановити факт споріднених відносин, неможливість встановити належність правовстановлюючого документа, технічні та граматичні помилки, втрата документів, наявність пошкоджених (залитих, порваних, некоректно складених документів), пропуск терміну про прийняття спадщини, що згодом тягне втрату права на спадкування і надалі втрату майна та нерухомості, погані відносини спадкоємців між собою, після того, що одні спадкоємці утримують документи у себе, іншим спадкоємцям проблематично оформити законно належну частину спадкового майна, суперечки та відсутність досягнення компромісів спадкоємців, оформлення спадщини українськими спадкоємцями за кордоном та інші нюанси, що впливають на результат оформлення спадщини та її переоформлення.

  Люди, які вперше зіткнулися з проблемами переоформлення спадщини можуть убезпечити себе та свої права, успадкувати все майно, яке їм належить, а іноді й збільшити свою частку у спадщині з законних підстав звернувшись за допомогою до кваліфікованих фахівців у галузі нерухомості та спадкового права.
  spadshina-2Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід роботи та практику у спадковому праві. Працюючи раніше у державній та приватній нотаріальних конторах, органах Бюро технічної інвентаризації, державній реєстраційній службі України, у суді, земельних ресурсах, знають усі нюанси та тонкощі оформлення спадкового права як через нотаріальну контору так і через суд.
  Звернувшись до нас Ви отримаєте тільки якісну консультацію та допомогу в оформленні спадщини, з нашою допомогою вирішите суперечки з іншими спадкоємцями, зможете відстояти свої інтереси в процесі поділу майна, отримаєте надійний захист юриста в суді, зможете реалізувати Ваше право на спадщину та переоформити спадкове майно та нерухомість без документів, оформити спадщину з документами, що мають помилки, отримайте доступне роз'яснення наших фахівців у питанні «Що краще заповіт чи дарування?», інше.

   Специалисты нашей компании имеют многолетний опыт работы и практику в наследственном праве. Работая ранее в государственной и частной нотариальных конторах, органах Бюро технической инвентаризации, государственной регистрационной службе Украины, в суде, земельных ресурсах, знают все нюансы и тонкости оформления наследственного права как через нотариальную контору так и через суд.

  spadshina-3

  ЗАЛИШТЕ ЗАПИТ

  і отримайте професійну консультацію від наших спеціаліств як можна швидше

   Або зателефонуйте нам за номерами:

   zapyt (096) 151-26-49 (099) 210-47-97 (093) 145-31-51
   ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
   +
   Передзвоніть мені!