Юрист з нерухомості

ЗАЛИШТЕ ЗАПИТ

і отримайте професійну консультацію від наших спеціаліств як можна швидше

  Або зателефонуйте нам за номерами:

  zapyt (096) 151-26-49 (099) 210-47-97 (093) 145-31-51
  yurist-po-nedvigymosti

  kupiv-neruhКупівля нерухомості - одна з прибуткових інвестицій, придбання майна вимагає детального аналізу правовстановлюючих документів, законності права придбання та відчуження нерухомості власників, перевірку на наявність арештів на відчуження майна, наявності обтяжень, обумовлених зобов'язаннями (іпотека), публічними (судові арешти, податкові застави), речовими (сервітут, емфітевзис, суперфіцій) правами, перевірку на наявність прав на майно (нерухомість) третіх осіб (перевірка юридичної чистоти).

  Юридична консультація з нерухомості

  • Ми не обмежуємо Вас правом отримати якісну юридичну допомогу в межах 30 хв., 60 хв.
  • Консультація закінчується тоді, коли Ви повністю отримали і зрозуміли відповіді на питання, що Вас цікавлять.
  • Оскільки іноді інформації в рамках консультації може бути дуже багато і Вам потрібно з нею переспати розкласти по поличках.
  • Виходячи з цього, всім клієнтам гарантується право зателефонувати юристу після консультації та уточнити нюанси з консультації, що спливли цього чи наступного дня в рамках вже оплаченої суми.Мы не ограничиваем Вас правом получить качественную юридическую помощь в рамках 30 мин, 60 мин.

  alertЯкщо крім консультації Ви скористаєтеся іншими послугами юриста, Ви доплачуєте послуги за вирахуванням вартості консультації.
  Вартість вказана за надання консультації в офісі компанії. Можливий виїзд юриста.
  Виїзд юриста Київ/Київська область – 1500 грн.

  Перевірка юридичної чистоти нерухомості

  Перевірка юридичної, тобто правової чистоти нерухомості істотно відрізняється для первинного об'єкта нерухомості і для вторинного об'єкта нерухомості. Це впливає на те, які документи та юридичні факти необхідно перевіряти.

  У нашій компанії є розроблений перелік документів та інформації, який необхідний для проведення якісної перевірки. Клієнт може надати документи та інформацію юристу як до офісу компанії, так і надіславши документи на електронну пошту нашої компанії або на масенджери. У разі, якщо забудовник або сторона продавця можуть надати пакет документів лише в офісі (нотаріуса, відділу продажу, агентства нерухомості, інше) можливий виїзд юриста для ознайомлення з документами та отримання всієї необхідної інформації. Після отримання документів та інформації, а також після оплати послуги відбувається повна перевірка з подальшим наданням письмового висновку на електронну пошту замовника. Після перевірки замовник і юрист у телефонному режимі проговорюють кожен пункт звіту, де зазначено які документи надані стороною продавця або забудовника, за якими базами вони перевірені, чи несе інформація надана в документах і в базах ризики та негативні наслідки для придбання.

  Додатково можливе обговорення юридичного висновку (аудиту) в офісі компанії або виїзд юриста. Вартість обговорення тарифікується як юридична консультація.

  perev-jurid-tshistity-neruhomosty

  Наша компанія перевіряє такі об'єкти нерухомості:
  майнові права у новобудовах таунхаусах, дуплексах триплексах; право власності на квартири (кімнати), будинки та земельні ділянки, комерційну нерухомість, паркомісця, комори, інше.

  Перевірка нерухомості або будівництва необхідна під час укладання всіх видів договорів з нерухомістю:
  договір оренди (договір суборенди), договір міни, договір дарування, договір сервітуту (договір емфітевзису), договору про спільну діяльність, договору управління нерухомим майном, попереднього договору, договору купівлі продажу майнових прав, договори купівлі-продажу деривативу, форвардного контракту, договору про участь у фонді фінансування будівництва, договору про пайову участь у ЖБК, інших.

  • Виїзд юриста Київ/Київська область – 1500 грн.
  • Термін перевірки 3 дні з моменту надання відділом продажу повного пакету документів та інформації, необхідної для перевірки та оплати послуги.
  • Можливий терміновий аудит (перевірка): 72 год – 3500 грн.; 48 год – 4500 грн.; до 24 год – 5500 грн.; щодня - 6500 грн.

  • Аудит (перевірка) забудовника або забудовників у разі співбудівництва за договором співбудівництва; договором про передання функцій забудовника: вичитування договорів про співдіяльність, договорів про передання функцій забудовника, перевірка арештів, іпотек, судових рішень, виконавчих проваджень, перебування компанії в банкрутстві, інше;
  • Аудит (перевірка репутації) забудовника: наявність досвіду на ринку, наявність самостійних об'єктів будівництва або участь спільно з іншими забудовниками; виконання зобов'язань, терміни будівництва, терміни підключення комунікацій;
  • Перевірка земельної ділянки (земельних ділянок) на яких ведеться будівництво, вичитка та перевірка договорів пов'язаних із земельною ділянкою (договори оренди, суборенди, сервітуту, суперфіцію, договори про продовження договорів, інше);
  • Перевірка дозвільної документації на будівництво;
  • Перевірка вихідних даних та технічних умов на підведення комунікацій;
  • перевірка супутніх договорів та документів (проспект емісії (при інвестуванні через цінні папери), правила ФФБ, статут ЖБК, рекламент товарної біржі, інше)
  •  Аналіз (визначення) законності схеми інвестування які пропонує забудовник

  • Перевірка статутних документів (якщо відчужує юридична особа), паспорта та податкового коду (для фізичних осіб)
  • Перевірка представника за дорученням і самої довіреності
  • Перевірка арештів, іпотек, судових рішень, виконавчих проваджень, застав, заборон, прав третіх осіб продавців та нерухомості
  • Перевірка сімейного стану сторони продавця та режиму об'єкта нерухомості
  • Перевірка чистоти історії нерухомості
  • Перевірка права власності на нерухоме майно
  • Вичитка та перевірка документів на нерухомість
  • Надання пам'ятки документів для укладення правочину, надання рекомендацій щодо додаткових документів, необхідних для сторони покупця з метою укладення безпечного правочину, який неможливо буде оскаржити в майбутньому на основі проведеного висновку

  pervynny-vtorynnyi

  ЗАЛИШТЕ ЗАПИТ

  і отримайте професійну консультацію від наших спеціаліств як можна швидше

   Або зателефонуйте нам за номерами:

   zapyt (096) 151-26-49 (099) 210-47-97 (093) 145-31-51
   perevirka-dog-neruhomosti

   Перевірка Договору з Нерухомості та Узгодження Схеми Інвестування у Новобудови

   • Вичитування договору (договорів) пропонованих до підписання.
   • Перевірка повноважень сторін на підписання договору (договорів) шляхом витребування та перевірки статуту, наказу про призначення, паспорта, податкового номера та інших документів; перевірка сторони продавця (представника за довіреністю) на наявність арештів, іпотек, судових рішень, виконавчих проваджень, справжності документів, що засвідчують особу.
   • Перевірка супутніх документів залежно від схеми інвестиції (перевірка та вичитка проспекту емісії, якщо купівля квартири відбувається через цінні папери, правила ФФБ тощо).
   • Зміна редакції договору шляхом внесення правок та рекомендацій, проведення переговорів, погодження тексту договору з продавцем чи компанією забудовника, нотаріусом їх юристом чи адвокатом.

   ПАМ'ЯТАЙТЕ! Після підписання Договору всі попередні переговори, листування, попередні угоди та протоколи про наміри з питань, що так чи інакше стосуються Договору, втрачають юридичну силу. Тому всі домовленості та обіцянки, які не виконані до підписання Договору з боку продавця чи забудовника, в обов'язковому порядку мають бути відображені у тексті Вашого договору.

   ЗАЛИШТЕ ЗАПИТ

   і отримайте професійну консультацію від наших спеціаліств як можна швидше

    Або зателефонуйте нам за номерами:

    zapyt (096) 151-26-49 (099) 210-47-97 (093) 145-31-51

    Супровід Підписання Угоди з Нерухомістю

    • Вичитка остаточної редакції договору (договорів), що пропонуються до підписання/звірка з погодженою раніше редакцією
    • звірка всіх даних з оригіналами документів
    • Перевірка документів підписантів з боку продавця
    • Перевірка наявності всіх документів для укладення угоди
    • Перевірка та вичитка наявності шлюбного контракту, згоди на укладення угоди, заяви про підтвердження режиму об'єкта нерухомого майна - особиста приватна власність
    • Контроль оплати послуг згідно з попередньою домовленістю, договором, законом
    • Погодження майбутніх кроків та етапів реєстрації права власності на покупця залежно від схеми інвестування
    • Усунення ризиків та негативних наслідків під час підписання правочину у забудовника, нотаріуса
    • Складання та контроль підписання розписок і проведення інших дій, передбачених законом, для захисту інтересів покупця
    • Контрольна перевірка всіх документів після підписання угоди, отриманих у забудовника/в нотаріуса

    ПАМ'ЯТАЄТЕ! Нотаріус не надає послуги з перевірки нерухомості та будівництва. Відповідно до статті 27 Закону України «Про нотаріат» нотаріус не несе відповідальності у разі, якщо особа, яка звернулася до нотаріуса за вчиненням нотаріальної дії, подала неправдиву інформацію щодо будь-якого питання, пов'язаного зі вчиненням нотаріальної дії; подала недійсні та/або підроблені документи; не заявило про відсутність чи наявність осіб, прав чи інтересів яких може стосуватися нотаріальна дія, за вчиненням якої звернулася особа. Перевірити нерухомість та будівництво та убезпечити Вашу угоду зможе лише юрист з нерухомості.

    Приймання Квартири в Новобудові

    Приймання квартири в новобудові Києва та Київської області - Можливість вберегти себе та своїх близьких від ризиків ненадійності та небезпеки використання об'єкта нерухомості

    Після того як комплекс добудували, відбулися заміри Бюро технічної інвентаризації, відбулося коригування оплати квадратних метрів між забудовником та інвестором, настає наступний етап - приймання квартири. Приймання квартири супроводжується підписанням Акту приймання-передачі квартири.

    Не слід до цієї процедури ставитись як до формального підписання документу, який нічого не означає. Це зовсім не так:

    1. Після підписання Акта приймання-передачі квартири ризик випадкового знищення або пошкодження квартири переходить до інвестора. Що це означає: якщо станеться затоплення, пожежа чи інша подія до підписання Акту приймання-передачі забудовник має відновити стан квартири власним коштом, після підписання Акту приймання-передачі, обов'язок по відновленню та ремонту лягають на інвестора.
    2. Після підписання Акту приймання-передачі квартири фінансування усунення всіх будівельних дефектів, які виявлено після підписання акту лягає на плечі інвестора. Що це значить:Є видимі дефекти квартири. Наприклад, при оформленні фасаду - тріщина у вікні або підлога цегли виступає там, де її не повинно бути. Це видимі дефекти, які може побачити будь-який інвестор, не будучи фахівцем. Але є дефекти, які візуально не кидаються в очі або замасковані будівельниками забудовника. Саме побачити всі дефекти і порушення державних будівельних норм допоможуть кваліфіковані фахівці. Вони виїжджають на об'єкт у момент приймання і фіксують усі порушення в об'єкті будівництва. Такі порушення і дефекти можуть нести ризик надійності та безпеки використання об'єкта нерухомості. За підсумком своєї роботи складають у письмовому вигляді ЗВІТ про проведення технічного огляду нерухомості щодо визначення технічного стану об'єкта (прошитий, пронумерований, скріплений підписом і печаткою сертифікованого фахівця). На підставі даного звіту складається дефектний Акт де зазначаються порушення та дефекти, які представники забудовника зобов'язані усунути протягом 1 (одного) місяця.

    Перелік документів, необхідних для отримання послуги приймання квартири з отриманням Звіту про проведення технічного огляду нерухомості щодо визначення технічного стану об'єкта:

    • Копія паспорта та податкового коду інвестора;
    • Копія інвестиційного договору (попереднього договору, договору купівлі-продажу майнових прав, договору про участь у фонді фінансування будівництва тощо);
    • Експлікація приміщення чи експлікація поверху (планування).
    • Термін виготовлення звіту: 3 робочі дні з моменту виїзду на об'єкт та оплати послуги
    • Вартість: від 3500 до 7000 грн.
    • Присутність при складанні та складання дефектного акту, участь у переговорах із запереченнями виконроба забудовника: 1800 грн.
    • Виїзд юриста Київ/Київська область – 1500 грн.
    ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ:
    Яким чином можна отримати послуги нашої компанії?
    Ми надаємо послуги як в офісі нашої компанії, так і дистанційно (online) по телефону, електронною поштою, skype, viber, інше. Надаємо послуги як по Києву та Київській області, так і по всіх регіонах України. У нашій практиці є клієнти з інших країн, які скористалися нашою послугою.
    Яким чином можна сплатити ваші послуги?
    Наші послуги можна сплатити як в офісі компанії, так і через переказ коштів на рахунок, через Приват24, Western Union, інше.
    Чи укладається договір із Вами та чи надаються платіжні документи на оплату Ваших послуг?
    За бажанням клієнта укладається договір на надання юридичних послуг, надаються відповідні квитанції про здійснену Вами оплату.
    Як я отримую висновок про перевірку нерухомості?
    На адресу Вашої електронної пошти ми надсилаємо письмово звіт про виконану роботу, але в будь-якому випадку в офісі компанії або дистанційно промовляємо всі пункти звіту, до повного розуміння Вами всієї ситуації з нерухомості, про всі нюанси, ризики та негативні наслідки для Вас. Адже в процесі нашої роботи ключове розуміння для Вас – чи варто купувати обрану Вами нерухомість.
    chasti-pyannia
    НАШІ ПЕРЕВАГИ
    poperedniy-zapysЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ
    bex-perervБЕЗ ПЕРЕРВ
    bez-vyhydnyhБЕЗ ВИХІДНИХ
    po-ukrainiПО УКРАЇНІ
    ВІДГУКИ
    Олексій Миронович
    star ratestar ratestar ratestar ratestar rate
    2022/05/15
    Дуже вдячний даній компані за своєчасну та значущу допомогу. Фахівці вправно виконали свою роботу так швидко, як це тіки було можливо. Під час всіх процесів проводилися детальні та змістовні консультації стосовно всіх елементів справи. Завжди буду рекомендувати. Дякую!!!
    Роман Олександрович
    star ratestar ratestar ratestar ratestar rate
    2022/04/22
    Дуже хочу подякувати юридичній компанії “КУПЦОВА” за надані ними послуги. Все було швидко, змістовно та лаконічно. Було надзвичайно приємно працювати з вами. У разі потреби звернуся тільки до вас.
    ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
    +
    Передзвоніть мені!
    ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
    +
    Передзвоніть мені!