Блог
Вітаємо Вас на блозі компанії "Ваш юрист Купцова"! Тут ми публікуємо поради та іструкції щодо юридичних процедур, думки юристів, нотаріусів та іншу корисну інформацію.

Ціна (вартість) укладення нотаріально посвідченого договору купівлі-продажу квартири

1% - державне мито (обчислюється від ціни продажу квартири, але не менше за експертну оцінку майна) - оплачує продавець!
*Якщо квартира у власності перебувала менше 3 (трьох) років додатково оплачується продавцем:
5% податку - (обчислюється від ціни продажу квартири, але не менше експертної оцінки майна)
1,5 % військового збору (з 1 січня 2015 року) - (обчислюється від ціни продажу квартири, але не менше експертної оцінки майна)
Актуальні статті:
- Військовий збір у 2015 році - юридичний аспект - запитання та відповіді
- Як укласти договір міни нерухомості - інструкція
- Купівля квартири в новобудові за переуступкою прав
1% - оплата до Пенсійного фонду (обчислюється від ціни продажу квартири) - оплачує покупець!
від 1000 грн - послуги нотаріуса, обов'язкові платежі Міністерства юстиції України для реєстрації права власності в Державному реєстрі речових прав (вартість залежить від кількості власників/продавців) - оплачує продавець!
4000 грн - послуги нотаріуса, обов'язкові платежі Міністерства юстиції України щодо укладення основного договору купівлі-продажу, складання згод на продаж/купівлю квартири, бланки, довідки, формування справи (пакета документів) для передачі даних до Державної реєстраційної служби (2 примірники) - (вартість залежить від кількості власників/продавців) - сплачують у рівних частках кожний Послуги нотаріуса, обов'язкові платежі нотаріус формує кожному окремо, в залежності від кількості перевірок, кількості сторін, інше...
Пов'язані послуги:
- Послуги з Нотаріального Засвідчення та Посвідчення Договорів
- Послуги з Виготовлення Оцінки Нерухомості та майна
- Послуги Юриста з Нерухомості
від 1000 грн - послуги нотаріуса, обов'язкові платежі Міністерства юстиції України для реєстрації права власності в Державному реєстрі речових прав (вартість залежить від кількості покупця) - оплачує покупець!
На практиці можна відходити від правил обов'язковості оплати. Усі платежі можуть бути сплачені тільки продавцем або тільки покупцем, або в рівних частках кожним.
Вдалої угоди!

ЗАЛИШТЕ ЗАПИТ

і отримайте професійну консультацію від наших спеціаліств як можна швидше

    Або зателефонуйте нам за номерами:

    zapyt (096) 151-26-49 (099) 210-47-97 (093) 145-31-51
    ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
    +
    Передзвоніть мені!