Блог
Вітаємо Вас на блозі компанії "Ваш юрист Купцова"! Тут ми публікуємо поради та іструкції щодо юридичних процедур, думки юристів, нотаріусів та іншу корисну інформацію.

Перелік документів для відкриття спадщини

Для подання заяви про прийняття спадкового майна необхідно:
Свідоцтво про смерть
Довідка про причину смерті померлого - за наявності
Заповіт (за наявності)
Паспорт (з обов'язково вклеєними фотографіями на 25, 45 років), податковий код спадкоємця
Податковий код (оригінал або копія) померлого - за наявності
Документи, які підтверджують родинні стосунки померлого зі спадкоємцем/підтвердження черговості спадкування: свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, рішення суду, що набрало законної сили
Рішення суду про продовження строку на прийняття спадщини (для спадкоємців, які пропустили строк на прийняття спадщини, тобто з дати смерті минуло більше ніж пів року і спадкоємець за цей час не встиг подати заяву в нотаріальну контору. Виняток становлять спадкоємці, які на день смерті прописані були на день смерті з померлим. У такому разі продовжувати строк на прийняття спадщини через суд не потрібно.
Рішення суду про встановлення факту проживання однією сім'єю (для спадкоємців, які проживали понад 5 років до дня смерті з померлим. За відсутності спадкоємців інших черг).
Свідоцтво про смерть спадкоємців (які померли до часу смерті спадкодавця, за яким відкривається спадкова справа,/або померли після смерті померлого, за яким відкривається спадкова справа, але до 6-місячного строку не встигли подати заяву про прийняття або про відмову від спадщини).
Довідка з житлово-експлуатаційної організації/ОСББ/сільської ради (кооперативу) із зазначенням інформації: де, з якого року і до дня смерті померлий був зареєстрований за адресою із зазначенням ПІБ та родинних стосунків осіб, які з померлим були зареєстровані на момент смерті за однією адресою.
Документи спадкоємця (пенсійне посвідчення, посвідчення інваліда І, ІІ, ІІІ групи, інше)
Документи на майно, яке належало померлому
Інформація про інших спадкоємців за законом та/або за заповітом (прізвище ім'я по батькові, дата народження, місце проживання, родинні стосунки, засоби зв'язку)

Пов'язані послуги:

- Консультація, супровід переоформлення та оформлення спадщини
- Супровід угод з нерухомістю в новобудовах
- Послуги Агентства з Нерухомості

ЗАЛИШТЕ ЗАПИТ

і отримайте професійну консультацію від наших спеціаліств як можна швидше

    Або зателефонуйте нам за номерами:

    zapyt (096) 151-26-49 (099) 210-47-97 (093) 145-31-51
    ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
    +
    Передзвоніть мені!